Úvodní / O projektu
Vyberte si

O projektu

Chcete konečně dělat to, co Vás bude bavit? Práci, na kterou se budete těšit, která Vám dovolí realizovat své nápady.

Jste ochotni investovat do této práce a do stovek lidí, které budete mít ve své firmě, čas?

Chcete dodržovat sebedisciplínu, protože tato práce se bez ní neobejde? Tato práce vyžaduje zodpovědnost, jakou má každý jiný podnikatel, vytrvalost, ale zároveň i svobodu, kterou nemáte v zaměstnání.

Můžete začít pracovat při zaměstnání, při studiu i na rodičovské dovolené ... a to bez rizika.

Já jsem poznala za posledních více jak dvacet let mnoho firem, pracujících formou MLM (Multi-level Marketing). Některé jsem vyzkoušela, ale nakonec jsem zjistila, že Klub Global 3000 a jeho partnerské firmy jsou pro mě tím nejlepším, nejvhodnějším MLM, který prostě nejlépe funguje. A práce mě konečně začala bavit.

Podnikání formou systému MLM je to nejlepší podnikání - vlastně vyděláváte peníze tím, že pomáháte vydělávat peníze dalším lidem. Tohle není v žádném jiném podnikání a nemá to prakticky chybu.

Dobře vymyšlený MLM systém dá šanci každému, kdo chce pracovat a vydělat si peníze. Ten, kdo chce jen prodávat cukrovinky (které jsou největším hitem) a netouží po budování sítě, sám za chvíli ale pozná, že to funguje samo. Že přijdou postupně registrace dalších lidí samy. Každý, kdo také sám vyzkouší naše produkty pro zdraví, ukáže je známým a lidem okolo sebe. I jeho známí se nakonec budou chtít zaregistrovat a ozvou se i cizí lidé. Stačí jen ukázat výrobky a nebo rozdat katalogy všude tam, kde s někým komunikujete.

Ti, co pro to, aby si vydělali peníze, nic nedělají, tak ze systému také nic nemají. A to ani v případě, že je síť pod nimi vytvořená někým jiným vynesla na vysoké pozice.

Proto všichni, kteří se chcete k nám přidat, nebojte se. My Vám totiž poradíme a pomůžeme, jak vybudovat síť lidí, kteří Vám přinesou radost z práce i peníze. Ze začátku Vám dáme do sítě nové členy a také Vám v začátcích pomůžeme s registracemi Vašich známých. Klidně za Vás v začátcích uděláme celou registraci, než se sami vše naučíte.

Pro to, aby Vás práce bavila, musíte ale také sami něco udělat. Systém MLM není žádná pyramida, do které se jen lákají lidé. Zaplatí nějaký poplatek a někdo jiný z nich zbohatne. Systém MLM není jen o prodávání např. cukrovinek, systém MLM je hlavně o vybudování sítě dalších spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují pro sebe, své známé, pro rodinu a okolí. Všichni jsou spokojeni a z toho také všichni mají peníze. Zažijete sice někdy horší období, jindy máte práce nad hlavu. Ale všechno hlavně závisí na komunikaci s lidmi.

Proto také musíte vědět vše o výrobcích a o tom, jak systém funguje. A to nejen o doplňcích stravy, které prispívají k prevenci zdraví, ale také musíte umět poradit bezlepkové cukrovinky, co obsahují jiné pochoutky a podobně. Musíte umět lidem poradit a pak se Vám tato práce stane koníčkem.

Takže, co z toho, že nic nemáte, neumíte, nevíte, neznáte nebo neděláte. Tak si to sežeňte, zeptejte se, naučte se to a začněte dělat. Sežeňte si kontakty, vzpomeňte si na všechny známé a pusťte se do práce. Oslovte své potenciální zákazníky nebo spolupracovníky na facebooku, udělejte si svoji vlastní skupinku, navštivte své známé i ostatní, se kterými jste často ve styku.

Nejsme prodejci (někteří se ale možná stali členy jen proto, aby dále prodávali a vydělali si nějaké peníze navíc, nebo si jen chtějí nakupovat sami pro sebe a rodinu se slevou), jsme spotřebitelé a tak všichni používáme přípravky pro zdraví, protože zdraví potřebujeme, abychom mohli stále pracovat. Ochutnáme doma s celou rodinou i známými cukrovinky a další pochoutky, koupíme šperk jako dárek, nakoupíme něco pro své děti. A hlavně stále všichni mlsají cukrovinky a to mlsání nikdy nekončí.

Když se stanete členy Klubu Global 3000, nebudete se chtít jen plahočit s taškami a krabicemi cukrovinek. Budete se více těšit z toho, že své známé také zaregistrujete, poradíte jim, jak pečovat o zdraví, sdělíte jim své zkušenosti a oni si všechno nakoupí sami. Tak se stane to, že Vám tito Vaši známí, ale i cizí lidé, které někde potkáte, oslovíte a ukážete jim výrobky nebo katalog, přinesou body a tím i peníze. A tohle platí pro všechny, protože všichni máme stejné podmínky.

S radostí přivítáme ty, kteří chtějí změnit svůj život, pracovat a mít svoji práci rádi.

Podle těchto bodů poznáte, že jste u nás správně a že jsme kvalitní MLM

- MLM má jednoduchý systém kariérního postupu. Systém, který každý pochopí, jednoduchý postup na vyšší pozice, jednoduchý a přehledný výpočet provizí a meziprovizí. Máme načítací systém bodů, žádné začátky každý měsíc od nuly. Celou svoji síť vidíte přehledně odkudkoli ve Virtuální kanceláři.

- Máme kvalitní produkty. Síla MLM není v produktech, ale v kvalitě sítě. Tuto větu pochopí každý, kdo chce budovat stabilní struktury. To ovšem neznamená, že produkt může být například parní sauna nebo sada hrnců. Produkt musí být špičkový, vy sami byste jej měli mít a zkoušet, to vám pomůže s prodejem. A tyto produkty my máme.

- Máme jednoduchý vzdělávací systém. V síťovém marketingu může pracovat kdokoliv, nepotřebujete vysokou školu a nemusí ani umět prodávat produkty. Všechno by vás měli naučit leadeři. Jednání s lidmi, plánovaní a především umět přijímat zodpovědnost. Především musíte znát produkty.

- Máme leadry, kteří už něco dokázali, poradí a jsou vzorem. Jak se nejsnadněji naučit pracovat v MLM? No samozřejmě od těch nejlepších. Oni si již prošli tím, čím budete procházet vy. Zkusili nespočet možností a zjistili, co je pro je pro získání nových členů nejlepší a co nejlépe funguje. Mají velké zkušenosti s produkty. MLM je o leaderech a pokud se jím chcete stát, tak se musíte učit od těch úspěšných. Jedině tak si vytvoříte svoji velkou síť.

- Celý systém našeho MLM je postaven tak, abyste se mohli osamostatnit. Pokud začnete dělat MLM při práci, je dobře, že jste se rozhodli zkusit něco nového. MLM by mělo být postavené tak, abyste co nejdříve získali stálý příjem a mohli opustit své zaměstnání a plně se začít věnovat síťovému prodeji. Není to však ihned, zaleží jen na vaší práci a s jakou intenzitou budete pracovat.

- Naše MLM nabízí odměny a výhody, kterých můžete dosáhnout. Odměněni můžete být za to, že jste jedni z nejlepších. Máme kromě provizí a meziprovizí odměny, mini rentu a rentu, která přinese výdělky, i když již nemáte kam postupovat.

- Leadři pracují s vámi, pomáhají vám, i když se vaše síť rozvíjí třeba pomaleji. Je jen na vás, kolik času tomu budete chtít věnovat. Musíte se rozhodnout, které aktivity dočasně omezíte, abyste mohli co nejdříve vybudovat svoji síť. Každý leader vám bude rád pomáhat, ale nesmíte jeho pomoc odmítat. Pokud vám leader nepomáhá, chyba bude buď ve vás (neděláte vůbec nic) nebo ve vašem leaderovi (nestará se o vás). Většinou je ale chyba v nových členech. Neptají se, nekomunikují a svou neaktivitu se pak snaží hodit na někoho jiného. Vedoucí leader se snaží pomoci, abyste se stali úspěšnými. To ale většina lidí nevidí a pomoci nechce. Proto není MLM pro každého.

- Všichni pracují ve struktuře jako tým, ne jako jednotlivci. Být úspěšným v MLM neznamená být skvělým prodejcem. Nejdůležitější je vybudování sítě lidí, kteří prezentují stejné výrobky a služby ostatním.

- Jako jednotliví prodejci se daleko nedostanete. Dojdete do určitého stádia, kdy už nebudete mít komu prodávat. Síťový marketing bez týmu nemůže fungovat. Pokud chcete neustále navyšovat své příjmy a dosahovat vyšších pozic, musíte si vybudovat svůj tým. Tým, ve kterém si budete všichni pomáhat a problémy budete řešit společně.

- Chceme prodejem našich produktů pomoci druhým. Kvalitním produktem můžete pomáhat ostatním. Naše MLM nabízí české kvalitní produkty pro zdraví a navíc ještě spoustu dalších výrobků, které denně potřebujeme. Když produktu budete věřit, vyzkoušíte jej, dříve či později budete spíše chtít pomáhat druhým, než jen získávat peníze.

- Všichni jsou si ve struktuře rovni. Nikdo nesmí zapomínat na začátky v MLM. Každý začínal na stejné první pozici, každý si prošel stejnou cestou a každý procházel stejnými problémy jako vy. Na nikoho neděláte, jak někteří říkají. Všichni máme stejnou příležitost a stejné šance. Je na nás, jak je využijeme.

- Nezahlcujeme vás hned na začátku všemi informacemi. Záleží na tom, o jaký síťový prodej se jedná. Pochopení všeho, co daný síťový prodej obsahuje, trvá trochu déle. Posupně se budete setkávat s novými informacemi a nejdůležitější je, seznámit se dobře s produkty.

JEDINOU MOŽNOSTÍ JAK V MLM NEUSPĚT, JE SKONČIT.

Autor: Jitka Kopincová

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová