Úvodní / POCTIVÉ MLSÁNÍ
Vyberte si

Chce být zdraví a občas si zamlsat?

Všimli jste si, že online nakupování není již nakupováním budoucnosti, ale že dnes skoro každý nakupuje vše na internetu? Eshopů stále přibývá a lidé už pomalu ani jinak nakupovat nechtějí.
My máme eshopy, na kterých nakoupíte pro svou rodinu a známé, ale nakoupí na nich i cizí lidé, které na naše eshopy Vy sami pošlete. Nemusíte tedy prodávat cokoliv běžným způsobem a přesto můžete mít úspěch. Internetový svět a sociální sítě můžete využít pro svůj obchod. Pro svůj obchod v Čechách, ale třeba i na Slovensku.

A stačí Vám k tomu jen Váš PIN, který získáte registrací.
Můžete pak nabídnout výrobky z našich eshopů, které se Vám líbí, na Facebooku, na Instagramu, ve svém blogu, e-mailem, všem svým známým i cizím lidem.

Chcete vědět, jak na to? Staňte se součástí našeho týmu. Máme spousty výrobků denní spotřeby, ale hlavně pomáháme lidem s prevencí zdraví s českými produkty.

Určitě jste také slyšeli o našem poctivém českém mlsání. Tradiční české cukrovinky v rodinném balení udělají radost v každé rodině. Cukrovinky jsou ale jen doplňkem. Jsou sice zajímavé tím, že jsou hodně žádané, ale nechceme se stát prodejci cukrovinek.

Dejte svým známým katalog cukrovinek, získejte od nich objednávku, potěšte je velkými balíčky sladkostí. Ale neprodávejte běžným způsobem, využijte k prodeji i k získávání dalších partnerů známé sociální sítě.

Pokud cítíte, že se chcete někde realizovat, osobně se rozvíjet, vybudovat si tým dobrých lidí, sbvoji vlastní firmičku, zaregistrujte se.

Chci vstoupit do projektu

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová