Úvodní / JAK ZAČÍT - START
Vyberte si

Jak s námi začít - cesta Vaší osobní i finanční změny

Chcete si udržet stálé zdraví? Chcete změnit svou finanční situaci?? Hledáte cestu, jak tyto dvě věci skloubit dohromady? Zveme Vás, aby ste se stali našimi členy a tím i partnery.

- Chcete mít ve svém životě nové přátele, svobodu a jedinečné zážitky?
- Chcete pracovat na vém rozvoji a úspěchu a tím získat peníze?

Co pro to musíte udělat

1) Zaregistrujte se a staňte se členem Klubu Global 3000. Zaregistrovat se můžete vyplněním formuláře na našich osobních stránkách www.jitkakopincova.cz.

2) Po zaplacení registračního poplatku 250 Kč + poštovného Vám bude přiděleno registrační číslo (PIN), které obdržíte v registračním balíčku. V balíčku dostanete materiály, které potřebujete do začátku, abyste se dozvěděli základní informace a prohlédli si katalogy.

3) Obdržíte také informační e-mail s odkazy na všechny naše partnery a radu, kde a jak je hledat. Máme spoustu partnerských obchodů, pojištění, energie - a to všechno za body.

4) Můžete začít s nákupy a získávat body.

5) Jakmile budete zadáni do systému, získáváte vstup do Virtuální kanceláře a můžete objednávat a zkoušet výrobky Global 3000. Pak je budete moci doporučit svým známým.

6) Nemusíte uskutečňovat žádné povinné nákupy s registrací. Váš PIN není nijak časově omezen, je doživotní. Registrací získáváte nárok na slevu i u partnerů a hlavně za všechny nákupy získáváte body.

7) Ihned také můžete registrovat další zájemce. My Vám s tím rádi pomůžeme.

8) Jakmile za nákupy získáte sami nebo se svým týmem 30 bodů, postupujete na 2. pozici a dalším Vaším finančním přínosem jsou meziprovize z Vašeho týmu lidí.

Proč začít spolupracovat?

1) Nemáte žádné riziko, nepotřebujete žádný vklad, kromě registračního poplatku. A to je celkem zanedbatelná částka proti možnostem, které získáte.

2) Objednáváte zboží až na základě zájmu Vašich zákazníků nebo si objednáte výrobky, které chcete vyzkoušet.

3) Výši prodejní ceny si můžete stanovit sami nebo můžete použít katalogy partnerů.

4) S narůstajícím počtem bodů stoupá i Vaše pozice a tím i částka za body.

5) Od vyšších pozic získáváte prémie a odměny za budování sítě.

6) Vybudujete si své vlastní podnikání, svoji komunitu zákazníků, svoji síť spolupracovníků a tím i vlastní stabilní příjem.

7) Máte naši plnou podporu a pomoc.

8) Nabídnete lidem kvalitní výrobky a k nim i službu ve formě poradenství. A naše firma Vám za tyto osobní reference zaplatí.

- Čeká Vás dlouhodobá perspektiva, ale i dlouhodobá práce. Projekt Klubu Global 3000 vznikal od roku 1999. Jsme česká firma a na trhu jsme v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.
- Máme kvalitní české produkty za rozumné ceny.
- Získáte praktické zkušenosti a rady nejschopnějších lídrů.
- Společnost neustále roste a přibývají partneři. Máme mnoho partnerských eshopů s různými druhy zboží denní spotřeby, pojištění, energie.
- Máme dobře vymyšlený jednoduchý marketingový plán a možnost neomezených příjmů. Nemáme procenta z obratu ani nezačínáme každý měsíc od nuly. Marketing je jednoduchý a všem ihned jasný.
- Firma tvoří už mnoho let pevné základy pro možnost rozvoje Vašeho podnikání.

Co všechno potřebujete a co Vás čeká?

- Začínáte s minimální investicí (počítač, mobil, 250 Kč za registraci, čas, případně automobil, chuť do práce a nějaký cíl).

- Pracujete doma v pohodlí nebo kdekoliv jinde, kde máte připojení k internetu a telefon.

- Vybíráte si, s kým chcete spolupracovat. Pokud se k vám někdo chová nepěkně, uráží Vás, můžete ho odmítnout na rozdíl od zaměstnání.

- Pracovat lze i při zaměstnání nebo při rodičovské dovolené, při studiu, v důchodu. Čas na práci si určíte podle svého.

- Provize si vybíráte na Živnostenský list nebo jako slevu na výrobky (doporučuji ze začátku). Ale snad jedině u nás si můžete také vybírat provize na Dohodu o pracovní činnosti. A to i na Slovensku.

- Pokud nechcete hodně peněz, můžete jen prodávat a dělat radost lidem cukrovinkami, pochoutkami a nakupovat výrobky pro zdraví se slevou. Takhle si ale pouze si přivyděláte.

- Sami se rozhodnete, jakou měrou se do podnikání zapojíte. Jestli vám bude stačit nějaká koruna navíc nebo si bude chtít vydělat hodně.

- Čeká vás jednoduchá administrace a celkem malé výdaje.

- Získáte jednoduše možnost rozšířit své podnikání ve více zemích (ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko ....)

- Sami si vyberete formu své práce (osobní setkávání, přes internet, facebook, telefonické kontakty, inzerce apod.)

- Podle intenzity své práce máte možnost si určit výši příjmů (od slev a přivýdělku až po velký a do budoucna stabilní pasivní příjem).

- Máte zde možnost postavit se na vlastní nohy, mít svoji firmu, pracovat svobodně a nemuset již chodit do zaměstnání, když nebudete chtít.

- Je na Vás, jak do práce zapojíte svoji fantazii a vlastní nápady a můžete tak nastartovat svoje podnikání s minimálním rizikem a minimálními náklady.

Jsem tu pro Vaše dotazy - Jitka Kopincová, telefon +420 608 848 090

Pokud máte i Vy zájem používat a prodávat produkty Global 3000 a naše obblíbené české cukrovinky a využít příjmy, tak se registrujte.

Chci se zaregistrovat do Klubu GLOBAL 3000

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová