Úvodní / Pozice číslo 9
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů Vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak podnikat v Klubu Global 3000 na 9. pozici?

9. POZICE je určena těm, kteří pracují naplno, využívají svých zkušeností, postoupili z nižších pozic, mají dobré zkušenosti s prodejem produktů, jejich doporučením, s budováním týmu. Mají již vytvořenou velkou členskou strukturu, chtějí nakoupit výrobky se slevou a získat větší meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Na této pozici je většinou nutné Živnostenské oprávnění.

Na této pozici jste již vzorem pro všechny a jste ochotni všem poradit a pomoci. Máte velký tým lidí, který Vás neustále potřebuje.

Nezapomínejte na vlastní nákup za 3 body. Na 9. pozici vás čeká renta, mini renta a další odměny. Pokud chcete získat všechny odměny, mini rentu, rentu, za vlastní nákupy byste měli mít 5 vlastních bodů.

Chci se zaregistrovat

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová