Úvodní / Pozice číslo 8
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů Vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak podnikat v Klubu Global 3000 na 8. pozici?

8. POZICE je doporučena těm, kteří chtějí pracovat naplno, využít svých zkušeností, postoupili z nižších pozic, mají dobré zkušenosti s prodejem produktů, jejich doporučením, s budováním týmu. Mají již vytvořenou velkou členskou strukturu, chtějí nakoupit výrobky se slevou a získat větší meziprovize, odměny, mini rentu, rentu. Na této pozici je vhodné Živnostenské oprávnění. Tato práce může již být Vaším hlavním zaměstnáním.

1. Vyplníte registrační formulář - žádost o registraci na našich webových stránkách.

2. Zaplatíte registrační poplatek. Po zaplacení obdržíte poštou registrační startovací balíček.

3. Prostudujete si všechny informace, prohlédnete katalogy a můžete ihned objednávat cukrovinky a zboží ze všech partnerských obchodů.

4. Jakmile se Váš PIN objeví ve Virtuální kanceláři, můžete objednávat produkty Global 3000 a mít ihned i první výdělek - přímý zisk z prodeje produktů Global 3000 a odměnu za body z prodeje cukrovinek.

5. Můžete registrovat ihned také další nové členy do své sítě a můžete získat meziprovize z Vašich nových členů. Naučte dobře své lidi, jak přivádět nové členy do sítě, předávejte znalosti o produktech, o systému. Inspirujte svůj tým novými věmi, které jim pomohou k úspěchu. Pokud chcete rychleji postoupit, měli byste objednat i se svým týmem výrobky za 30 000 bodů.

Budujte svůj tým, pomáhejte nováčkům. Buďte kreativní a vymýšlejte nové věci, které pomohou k rozvoji Vašeho týmu, pomáhejte novým lidem ke stejnému úspěchu. Vzdělávejte sebe i své lidi, naučte je všemu, co umíte Vy. Úspěch Vašich lidí bude i Vaším úspěchem.

Získáváte meziprovize z lidí pod Vámi v přímé linii a jejich týmu, odměny, mini rentu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 3 body. Pokud získáte 30 000 bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech Vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 9. POZICI.

Chci se zaregistrovat

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová