Úvodní / Pozice číslo 6
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů Vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak podnikat v Klubu Global 3000 na 6. pozici?

6. POZICE je doporučena těm, kteří chtějí využít svých zkušeností, postoupili z nižších pozic, mají dobré zkušenosti s prodejem produktů, umí je doporučit a umí získávat další lidi do svého týmu. Mají již vytvořenou členskou i zákaznickou strukturu, chtějí nakoupit výrobky se slevou a získat větší meziprovize a také další odměny.

1. Vyplníte registrační formulář - žádost o registraci na našich webových stránkách.

2. Zaplatíte registrační poplatek. Po zaplacení obdržíte poštou registrační startovací balíček.

3. Prostudujete si všechny informace, prohlédnete si katalogy a můžete ihned objednávat cukrovinky a zboží ze všech partnerských obchodů.

4. Jakmile se Váš PIN objeví ve Virtuální kanceláři, můžete objednávat produkty Global 3000 a mít ihned i první výdělek - přímý zisk z prodeje produktů Global 3000 a odměnu za body z prodeje cukrovinek.

5. Můžete registrovat ihned také další nové členy do své sítě a můžete získat meziprovize z Vašich nových členů. Učte své lidi, jak přivádět nové členy do sítě, předávejte znalosti o produktech. Pokud chcete rychleji postoupit, měli byste objednat i se svým týmem výrobky za 7000 bodů.

Líbila by se Vám pěkná dovolená? Zjistěte si více o odměnách z dobře uspořádané sítě. Můžete zkusit vlastní webináře, videa, obrázky s výrobky, skupinky a inzeráty (video s výrobky, obrázky s výrobky, nabídka výrobků), které lidi zaujmou. Pracujte více pro získání dalších odměn a renty z nákupů Vaší sítě.

Získáváte meziprovize z lidí pod Vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 2 body. Pokud získáte 7 000 bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech Vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 7. POZICI. Uvažujte o pořízení Živnostenského oprávnění, aby Vám mohly být provize vypláceny každý měsíc na účet. Provize si můžete ale také vybírat na Dohodu o provedení práce.

Chci se zaregistrovat

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová