Úvodní / Pozice číslo 3
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak začít v Klubu Global 3000 na 3. pozici?

3. POZICE je doporučena těm, kteří se rozhodli kariérně růst, postoupili z nižší pozice nebo mají nějaké zkušenosti s prodejem např. kosmetických produktů, chtějí nakoupit výhodně produkty se slevou a k tomu získat ještě meziprovize. Provize lze použít jako slevu na nákup dalších produktů Global 3000.

1. Vyplníte registrační formulář - žádost o registraci na našich webových stránkách.

2. Zaplatíte registrační poplatek. Po zaplacení obdržíte poštou registrační startovací balíček.

3. Prostudujete si všechny informace, prohlédnete katalogy a můžete ihned objednávat cukrovinky a zboží ze všech partnerských obchodů.

4. Jakmile se Váš PIN objeví ve Virtuální kanceláři, můžete objednávat produkty Global 3000 a mít ihned i první výdělek - přímý zisk a odměnu z prodeje produktů Global 3000 a odměnu za body z prodeje cukrovinek.

5. Můžete registrovat ihned také další nové členy do své sítě a můžete získat meziprovize z Vašich nových členů. Pokud chcete rychleji postoupit, měli byste objednat i se svým týmem výrobky za 300 bodů.

Staňte se hvězdou sociálních sítí a dejte vědět lidem o našich výrobcích. Vzdělávejte se a budujte dál svůj tým. Učte se oslovovat lidi, snažte se dozvědět se co nejvíce o našich výrobcích. Lidé se Vás budou ptát. Proměňte svoji práci ve svého koníčka. K vyšším objednávkám Vám pomohou katalogy, vlastní zkušenosti s výrobky i příběhy, které jste slyšeli od oststních a rady leadrů.

Také již získáváte meziprovize z lidí pod Vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 1 bod. Pokud získáte 300 bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy všech Vašich členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 4. POZICI.

Chci se zaregistrovat

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová