Úvodní / Jak začít jako člen?
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů Vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak začít v Klubu Global 3000 jako člen?

Začít mohou všichni ti, co nemají žádné zkušenosti s prodejem a chtějí si z počátku zakoupit výhodně produkty Global 3000 se slevou a získat své první provize. Pro začátek jsou také vhodné na získání bodů naše partnerské české cukrovinky.

1. Vyplníte registrační formulář - žádost o registraci na našich webových stránkách.

2. Zaplatíte registrační poplatek. Po zaplacení obdržíte poštou registrační startovací balíček.

3. Prostudujete si všechny informace, prohlédnete katalogy a můžete ihned objednávat cukrovinky a zboží ze všech partnerských obchodů.

4. Jakmile se Váš PIN objeví ve Virtuální kanceláři, můžete objednávat produkty Global 3000 a mít ihned i první výdělek - přímý zisk a odměnu z prodeje produktů Global 3000 a odměnu za body z prodeje cukrovinek.

5. Můžete registrovat ihned také další nové členy do své sítě.

Poznejte systém MLM! Seznamte se s tím, jak pracujeme, jak získáte lidi do své sítě, jaké je odměňování, jaký je kariérní postup, jaké máme produkty a zjistěte, co všechno na Vás čeká. Rozdejte prozatím katalogy cukrovinek.

Začínáte na 1. POZICI a pokud získáte 30 bodů za vlastní nákupy nebo dohromady s Vašimi novými členy, které zaregistrujete, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 2. POZICI. Tyto body můžete získávat libovolnou dobu. Někomu to trvá měsíce, kdo chce začít vydělávat, je určitě rychlejší.

Chci se zaregistrovat

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová