Úvodní / Pozice číslo 2
Vyberte si

POZICE A KARIÉRNÍ POSTUP

Když se zapojíte do Klubu Global 3000 a splníte podmínky, čeká Vás postup na vyšší pozice a s tím spojené finanční odměny. Máme provize, meziprovize, odměny, mini rentu a rentu. Máme 9 pozic a renta je tu pro ty, kteří již nemají kam postoupit a chtějí dále vydělávat. Načítací systém bodů Vás nenechá spadnout na začátek a začínat každý měsíc od nuly. Když v daném měsíci získáte potřebný počet bodů, v následujícím měsíci postupujete na vyšší pozici. Není určena žádná doba, za kterou musíte postoupit na vyšší pozici. Nákupy jsou povinné od 2. pozice pro získání provizí. Nechcete-li provize, nenakupujte. Všechno je jen na Vás a na Vaší práci. A takhle je to nastaveno pro každého člena Klubu Global 3000.

Změňte své postoje a myšlení, věnujte více pozornosti zdraví a veďte k tomu i svoje děti. Klub Global 3000 Vám v tomto směru podává pomocnou ruku. Mladí mají rádi značky a kvalitu a naše produkty kvalitní jsou.
Už i mladí se snaží dodržovat zdravý životní styl. I tato generace začíná pociťovat své první zdravotní problémy a chce je řešit. S námi můžete řešit prevenci, zdravotní problémy a máte zároveň možnost podnikat. Zde můžete být originální, můžete si sami rozhodovat o času na práci i o svém volnu. Stačí jen získávat zkušenosti a chtít.

Jak začít v Klubu Global 3000 na 2. pozici?

2. POZICE je určena lidem, kteří chtějí kariérně růst, i když nemají žádné zkušenosti s prodejem. Chtějí nakupovat výrobky se slevou a za body a chtějí mít první provize, které mohou využít jako slevu na nákup produktů Global 3000.

1. Vyplníte registrační formulář - žádost o registraci na našich webových stránkách.

2. Zaplatíte registrační poplatek. Po zaplacení obdržíte poštou registrační startovací balíček.

3. Prostudujete si všechny informace, prohlédnete katalogy a můžete ihned objednávat cukrovinky a zboží ze všech partnerských obchodů.

4. Jakmile se Váš PIN objeví ve Virtuální kanceláři, můžete objednávat produkty Global 3000 a mít ihned i první výdělek - přímý zisk a odměnu z prodeje produktů Global 3000 a odměnu za body z prodeje cukrovinek.

5. Můžete registrovat ihned také další nové členy do své sítě a můžete již získat první meziprovize z Vašich nových členů. Pokud chcete rychleji postoupit, měli byste objednat i se svým týmem výrobky za 100 bodů.

Získejte více! Seznamte se s produkty Global 3000, poslechněte si audionahrávky. Seznamte rodinu i všechny své známé s výrobky, nabídněte jim cukrovinky a získejte od nich objednávky. Ptejte se, informace a odpovědi získáte u svého leadra, v katalogu, ve facebookové skupině, ze zkušeností druhých. Najděte si informace o MLM, vzdělávejte se knihami. Začněte si pomalu budovat vlastní tým.

Také již získáváte meziprovize z lidí pod Vámi v přímé linii a jejich týmu. Nezapomínejte na vlastní nákup za 1 bod. Pokud získáte 100 bodů za vlastní nákupy dohromady s nákupy Vašich nových členů, splníte podmínku a další měsíc postupujete na 3. POZICI. Nezáleží na tom, za jakou dobu postoupíte na tuto pozici. Je to jen na Vás, jestli chcete vydělávat peníze.

Chci se zaregistrovat

BUDOVÁNÍ KARIÉRY

1. POZICE

1. POZICE

2. POZICE

2. POZICE

3. POZICE

3. POZICE

4. POZICE

4. POZICE

5. POZICE

5. POZICE

6. POZICE

6. POZICE

7. POZICE

7. POZICE

8. POZICE

8. POZICE

9. POZICE

9. POZICE

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová